Poszukuje przedsiębiorstwa, które sprzedaje dźwigi hydrauliczne


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Poszukuje przedsiębiorstwa, które sprzedaje dźwigi hydrauliczne

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:33

Dzień dobry. Napisze od razu co mam na myśli, a później rozwinę temat. Poszukuję firmy, która specjalizuje się w montażu platform towarowych na potrzeby restauracji. Potrzebuję niedużej windy do prowadzonego przeze mnie motelu, który posiada dwu piętrową jadalnie. Udźwig windy nie będzie duży. Platformą towarową będą jeździły potrawy w naczyniach. Więc maksymalne obciążenie to 100 kilo. Nie mam za wiele powierzchni na jej montaż, dlatego nie jestem w stanie skorzystać z gotowych rozwiązań. Jestem ciekaw, czy ktoś z was spotkał się ze zbliżonym problemem i udało mu się zamontować taką platformę towarową w swojej restauracji.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Poszukuje firmy, która posiada w swojej ofercie dźwigi hydrauliczne

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:53

Witaj. Parę lat temu to może miałbyś problem ze znalezieniem producenta takich dźwigów hydraulicznych. Dzisiaj bez żadnych kłopotów znajdziesz przedsiębiorstwo, które zajmuje się montażem dźwigów towarowych o nietypowych rozmiarach. Przykładem jest ta firma - https://e-position.pl/2021/12/06/czyrozluznianie-miesni-warszawa-to-cos-co-ma-przyszlosc-w-dzisiejszym-swiecie, która zajmuje się projektowaniem i budową platform towarowych na potrzeby biznesu. Dlatego nie musisz się martwić o to, że nie masz za wiele miejsca na zamontowanie widny w twoim zajeździe. Obecne widny nie wymagają za wiele wolnej przestrzeni. Również można zamontować cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości