Poszukuje rzetelnej firmy do zamontowania anteny satelitarnej w Warszawie


tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Poszukuje rzetelnej firmy do zamontowania anteny satelitarnej w Warszawie

Postautor: tolek1980 » 16 maja 2016, 14:33

Witajcie natrafiłem na te forum poszukując godnej polecenia firmy do montażu anteny satelitarnej w domu. Szukając w wyszukiwarce natrafiłem na taką ofertę: http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa . I mam pytanie, skąd mogę wiedzieć czy całość instalacji będzie właściwie przeprowadzona w moim domu. Na stronie mają wiele schematów i fotografii z ich realizacji. Kilka poniżej:
Obrazek
Wszystko wygląda dość profesjonalnie. Natomiast czy ja muszę mieć w domu takie rzeczy jak na fotografiach? Proszę o fachową pomoc.

podobne tematy:

adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Poszukiwany dobry Krawiec

Postautor: adambyczek » 18 maja 2016, 8:49

Witaj, u mnie ta ekipa robiła system alarmowy w mieszkaniu. Nie mogę na nich narzekać. Przygotowali projekt, wycenę a następnie wszystko poprawnie zmontowali. System alarmowy działa już 4 rok i nie ma z nim w ogóle problemów. Plusem ich jest fakt, że nie naciągają na zbędne bajery. Więc możesz ich śmiało brać do zamontowania instalacji antenowej w swoim mieszkaniu. Będziesz zadowolony z ich usług.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Szukam uczciwej firmy do montażu anteny satelitarnej w Warszawie

Postautor: michalgos » 18 maja 2016, 8:53

Cześć, to zależy jaką instalację chcesz posiadać w swoim domu. Jeśli później będziesz chciał mieć multi room to warto wziąć pod uwagę bardziej zaawansowaną instalację. Z doświadczenia wiem, że później się to przydaje. Jeśli chcesz ograniczyć koszty to wystarczy talerz anteny satelitarnej, konwerter i rozprowadzenie sygnału do wybranych pomieszczeń. Doradzam aby przygotować praktycznie każdy pokój pod odbiór telewizji.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość