Rekonwersja dla żołnierzy - czy warto


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Rekonwersja dla żołnierzy - czy warto

Postautor: adambyczek » 09 sty 2017, 15:22

Witam wszystkich. Dumam nad przejściem na wcześniejszą emeryturę, ale nie mam pojęcia gdzie znajdę pracę. Jestem żołnierzem zawodowym i ciężko mi będzie znaleźć pracę. No chyba, że jako ochroniarz. Oczywiście żartuję sobie. Ostatnio wszedłem na tego typu link i nie mam pojęcia jakie formalności powinienem spełnić żeby móc skorzystać z dofinansowania, które jest przeznaczone na rekonwersję dla żołnierzy? Inna sprawa to co taki kurs mi da w praktyce? Pod pojęciem rekonwersja dla żołnierzy jesteśmy w stanie zapisać praktycznie wszystko: od ciecia na stróżówce po profesjonalnego handlowca. Tak, więc chciałbym poznać opinię ludzi, którzy skorzystali z tego typu szkolenia i mogą napisać coś mądrego w temacie.

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Rekonwersja dla żołnierzy - czy warto

Postautor: tolek1980 » 09 sty 2017, 15:35

Witaj. Nie mam pojęcia co właściwie czytałeś o rekonwersji dla żołnierzy? Jest to złożone pojęcie i wszystko jest zależne od tego jak podejdziesz do sprawy. Na rynku znajdziesz dużo firm, które oferują kursy dla byłych pracowników służb mundurowych. Rekonwersja dla żołnierzy to nic innego jako uzyskanie nowych umiejętności, które dadzą ci możliwość znalezienia zatrudnienia po przejściu do cywila. Liczbę pieniędzy jaką dostaniesz na tego typu szkolenie definiuje ustawa. Dlatego powinno się ją przeczytać. Jeżeli pytasz o samą rekonwersję dla żołnierzy to warto z niej skorzystać. Natomiast najpierw musisz się zastanowić jaką pracę chciałbyś podjąć w cywilu. Dopiero wtedy szukasz odpowiedni kurs, który umożliwi ci przebranżowienie się.


Wróć do „Dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości