Responsywne strony internetowe jak to wyglada


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Responsywne strony internetowe jak to wyglada

Postautor: adambyczek » 03 gru 2017, 16:25

Czy dzisiaj posiadanie responsywnej strony internetowej to już wymóg? Czy algorytmy wyszukiwarek lepiej oceniają takiego typu strony internetowe w rezultatach wyszukań? A może jest mit agenci interaktywnych, które parają się budowaniem stron internetowych?

Odpowiedź na tak postawione pytania znajdziecie poniżej. Po pierwsze zacznijmy od samego terminu responywnej strony internetowej. Potocznie mówiąc, tego rodzaju strony internetowe, idealnie wyświetlają się na każdego rodzaju urządzeniu. Nieważne czy są to komputery stacjonarne czy urządzenia typu tablet. Tego rodzaju strony internetowe dobrze wyświetlają się na każdym z tych urządzeń, a ponadto ich wygląd jest odpowiednio skalowany. Elementy graficzne są odpowiednio skalowane do wielkości ekranu. Responsywne strony internetowe mogą trochę inaczej prezentować się na laptopach, a jeszcze inaczej na tablecie. Przeważnie na urządzeniach mobilnych responsywne strony internetowe mają mniej elementów graficznych. Kolejnym ważnym aspektem, który skłania do posiadania tego rodzaju strony internetowej to fakt, iż coraz więcej internautów wyświetla strony internetowe na tabletach. Brak odpowiedniej strony powoduje utratę potencjalnych zleceń. A, więc pojawia się aspekt ekonomiczny. Przedsiębiorstwa, które posiadają responwyne strony internetowe mają przewagę nad pozostałymi firmami na rynku.

Następny powód to widoczność strony internetowej w wyszukiwarce. Responsywne strony internetowe są lepiej oceniane przez algorytmy wyszukiwarek. Zwłaszcza dla rezultatów mobilnych, responswyne strony internetowe mają znaczną przewagę nad stronami, które nie posiadają tej funkcji. Trzeba wyszukać strony internetowe Warszawa i sami jesteśmy w stanie się przekonać, jakie strony internetowe górują w rezultatach wyszukiwarki. Czy należą do nich strony internetowe responsywne, a może nie? Właśnie tego typu frazy strony internetowe Radom prezentują jak duże są różnice w mocno konkurencyjnych branżach. Agencje interaktywne, które projektują strony internetowe doskonale wiedzą o tym, jak ważne jest pozyskanie zleceń przez Internet. Rzecz jasna możemy uznać to za mało istotny argument. Ale w dłuższym czasie firmy, które posiadają przestarzałe strony internetowe dowiedzą się o tym boleśnie. Niedostatek nowych kontrahentów może być w przyszłości poważnym kłopotem dla każdej firmy, która chce się prawidłowo rozwijać.

Dlatego doradzam każdej firmie rozbudowanie swojej strony internetowej do wersji responwynej. Wydatek na tego rodzaju pracę nie jest, aż tak znaczny. A potencjalne zyski już tak.

Wróć do „Dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość