Która reklama najlepiej się sprawdzi dla ekipy dekarskiej?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla ekipy dekarskiej?

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 11:07

Cześć, jestem właścicielem niedużej firmy świadczącej usługi dekarskie. Od jakiegoś czasu w Polsce jest kryzys na rynku budowlanym a co się z tym wiąże jest o wiele mniej zleceń dla takich brygad jak moja. Ludzie coraz mniej stawiają domów. Jeśli już ktoś pyta się o usługę to zazwyczaj poszukuje najtańszej ekipy dekarskiej w okolicy. Konkurencja bardzo poobniżała ceny. Obecnie praca waha się na granicy rentowności. Tak, więc zacząłem się mocno zastanawiać nad reklamą mojej firmy, ale nie wiem jaki rodzaj promocji się sprawdzi? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

Postautor: alexsys76 » 31 maja 2016, 11:16

Witaj. Prowadzony przez ciebie rodzaj świadczonych usług jest dość ciężki w reklamie. Drukowanie broszur mija się z celem. Pozostaje ci internet: pozycjonowanie strony a, także reklama na tego typu portalach www: https://biozamrazarki.pl/?p=275 . Inne formy promocji będą mało skuteczne. Praktycznie darmowym pomysłem jest zrobienie bilbordu z reklamą i stawianie go w czasie prac na miejscu budowy. Zawsze jakiegoś klienta możesz na to złapać. Koszt praktycznie równy 0.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla brygady dekarskiej?

Postautor: tolek1980 » 31 maja 2016, 11:20

Witaj. Przedmówca zapomniał jeszcze o marketingu szeptanym i Adwordsach. Te dwie metody promocji dobrze się sprawdzają. Zwłaszcza marketing szeptany na serwisach branżowych.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości