Czy to będzie skuteczna forma reklamy dla gabinetu stomatologicznego w Radomiu?

alexsys76

Czy to będzie skuteczna forma reklamy dla gabinetu stomatologicznego w Radomiu?

Postautor: alexsys76 » 07 cze 2016, 15:12

Witam. Jakiś czas temu dostałem maila z ofertą na pozycjonowanie mojej strony internetowej: http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom w wyszukiwarce internetowej. Nie bez powodu podaję podstronę, gdyż firma która ma potencjalnie zająć się pozycjonowaniem strony, uważa ją za zbędną. Chcą aby dla każdej frazy wyświetlała się strona główna. Wg mnie jest to mało logiczne. Osoba, która poszukuje implantów powinna wejść od razu na dedykowaną pod to hasło podstronę z implantami. Czy jest sposób, żeby tak promować stronę, aby dla różnych haseł pojawiały się właściwe podstrony. Z góry dziękuje za poświęcony czas i odpowiedź na moje pytanie.

podobne tematy:

marekwolski

Czy to będzie skuteczna reklama dla gabinetu stomatologicznego w Radomiu?

Postautor: marekwolski » 07 cze 2016, 15:21

Cześć, jeśli chodzi o promowanie strony w wyszukiwarce internetowej to twój tok myślenia jest jak najbardziej prawidłowy. Nie mówimy już tylko o wygodzie użytkownika. Jeśli pozycjonujemy podstrony to po pierwsze minimalizujemy ryzyko nałożenia kary. Po drugie szybciej można osiągnąć pozycje dla wybranych haseł. Po trzecie nie wiem jak wspomniana firma od pozycjonowania chce upchnąć na jednej podstronie teksty zawierające wszystkie frazy. Pozycjonowanie zapewne będzie na parę fraz takich jak: stomatolog Radom, implanty Radom, protetyka Radom, itp. Więc nie da się przygotować przyjaznego dla oka tekstu , który zawiera te wszystkie słowa kluczowe na stronie startowej. Moja rada - znajdź inną firmę do promocji strony.