Czy jestem w stanie samemu wypromować stronę na frazę platformy towarowe


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy jestem w stanie samemu wypromować stronę na frazę platformy towarowe

Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:15

Witam. Od jakiegoś czasu wertuje zagadnienia związane z reklamą stron w internecie. Najbardziej korzystną formą reklamy jest moim zdaniem pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przeczytałem związanych z tym tematem wiele artykułów, zaliczyłem nawet już jedno szkolenie związane z SEO i pozycjonowaniem domen w Internecie. Tak, więc mam nadzieję, że mogę samemu podziałać coś w tym temacie. Mam zamiar wypromować swoją witrynę internetową na następujące słowo kluczowe: windy towarowe i tu mam dwa pytania. Czy warto tworzyć dedykowane zaplecze dla takich haseł jak: dźwigi towarowe oraz czy dzienna ilość zdobywanych linków wpływa na wzrost pozycji. Mam na myśli czy jeśli zdobędę dzisiaj 200 odnośników a jutro 20 będzie to negatywnie wpływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy jestem w stanie we własnym zakresie wypozycjonować stronę na hasło platformy towarowe

Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:33

Dzień dobry. Jak mniemam, że troszkę liznołeś zagadnienia związanego z pozycjonowaniem strony internetowej w wyszukiwarce. Po pierwsze wybrana fraza: dźwigi towarowe nie zalicza się do najłatwiejszych i zaczynającemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją wypromować własnymi siłami. Natomiast do odważnych świat należy i możesz próbować swoich sił. Problemem będą rzecz jasna linki, które powinieneś pozyskać oraz ich ilość. Na dzień dzisiejszy bez właściwych programów ciężko jest uskuteczniać pozycjonowanie. Linki możesz tworzyć ręcznie, lecz musisz je indeksować. W tym momencie są potrzebne programy. Jeśli chodzi o tworzenie zaplecza to jak najbardziej jest to właściwy kierunek działań. Natomiast ilość tworzonych linków nie powinna być za duża. Należy je budować systematycznie. Dzisiaj np: 15 odnośników, nazajutrz 5 odnośników, następnego dnia 10 odsyłaczy. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość