Czy szampon z czarnuszki faktycznie pomaga?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy szampon z czarnuszki faktycznie pomaga?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 10:59

Cześć. Mam od pewnego czasu pewny kłopot. A więc regularnie wypadają mi włosy. Aplikowałem już wiele różnych specyfików niemniej jednak w ogóle nie pomagały lub rezultat był tylko chwilowy. Ostatnio słyszałem o czymś takim jak szampon z czarnuszki . Zastanawiam się czy ktoś wykorzystywał ten środek? Interesują mnie opinie na temat właściwości i skuteczności takiego szamponu. Czy rzeczywiście może mi pomóc na wybywające włosy? A może nie ma sensu wydawać pieniędzy ponieważ efekt jest mizerny?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy szampon z czarnuszki faktycznie pomaga?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 11:12

Hej. Również cierpiałem na wypadanie włosów, jednak u mnie podchodziło to już pod łysienie. Kupiłem szampon z czarnuszki oraz muszę potwierdzić jego imponujące działanie. Włosy przestały wypadać, a cebulki bez ogródek się wzmocniły. Myślę, że to właśnie dzięki kompozycje kwasów tłuszczowych oraz innych elementów. Moja żona też stosuje ten szampon oraz odnotowała po pewnym czasie, że włosy są mocniejsze oraz zwiększyły swoją objętość, a też przestały się przetłuszczać. Prosto z mostu polecam ten produkt.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość