Jak reklamować tego typu działalność w Internecie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jak reklamować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:05

Dzień dobry, jakiś czas temu zbudowałem stronę WWW, która oferuje turystykę medyczną w naszym kraju. Pomysł w moim odczuciu bardzo oryginalny i na tego typu usługi wiem, że jest popyt. Natomiast posiadam wielki problem z dotarciem do nowych klientów. Adres strony to i prezentuje się dość dobrze, lecz nie posiadam zapytań ofertowych. Co jestem w stanie z tym zrobić, żeby więcej osób zgłaszało się do mnie? Będę wdzięczny za pomoc. Pragnę dodać iż podglądałem nieduży serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym poznałem właściciela. Dzięki promocji strony w Internecie znacznie poprawiły mu się obroty. W jego przypadku jest to kila haseł typu: remonty skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku chyba nie wystarczy parę haseł, które sprowadzają się do Wrocławia. Ale oferuje naprawę i remonty skrzyń biegów będzie prościej przedstawić moje wątpliwości. Przykładowo jeśli decyduje się na wspomniane 4 frazy do pozycjonowania. Po jakim czasie będzie efekt w postaci wyświetlania strony WWW w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to kilka tygodni, a może rok? I właśnie czas jest tu najważniejszy. W przypadku tej strony oferującej serwis skrzyń biegów we Wrocławiu sprawa była prostsza. Tu mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który sprzedaje konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja posiadam firmy z całej polski i nie posiadam siedziby. Powieszenie banneru na płocie więc nie wchodzi w grę. Jakieś pomysły co można zrobić? Myślałem o reklamie szeptanej na forach. Lecz tu również pojawił się spory problem, który polega na liczbie haseł. W moim przypadku jest ich ogrom. A w przypadku naprawa skrzyń biegów jest ich naprawdę niewiele. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Niedołężność to straszna rzecz, również wypadek. Natomiast najważniejszy jest szybki powrót do 100% sprawności motorycznej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która oferuje renomowany sprzęt rehabilitacyjny. Nasuwa się za pewne pytanie u wielu z was - dlaczego nie kupić sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to koszt. Kupno dobrej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc dobrym wyjściem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - jest to wybór znacznie korzystniejszy cenowo. Dodatkowo po czasie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu zwrócić i o nim zapoznać. Wybierając wynajem sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Drugi powód to profesjonalne doradztwo. Firmy zajmujące się wynajmem sprzętu rehabilitacyjnego mają wykwalifikowanych pracowników, którzy służą profesjonalnym doradztwem. Kolejny powód to pomoc pracownika, który dostarcza wybrany sprzęt rehabilitacyjny http://rentalmed.pl. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Dzięki temu korzystanie z wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie prostsze.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Jak można reklamować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:19

Witaj. Kluczowe pytanie: w jaki sposób mają ludzie trafić na twoją stronę? Przecież jej nigdzie nie widać. Więc tu jest problem. Jak nie można jej znaleźć to przecież nikt o niej nie wie. Na początku pomyśl o jej reklamie w Internecie. Jest parę sposobów reklamy, którymi powinieneś się zainteresować. Podstawową z nich jest pozycjonowanie strony WWW w wyszukiwarce internetowej. Poprzez tego typu zabiegi twoja strona WWW znajdzie się na początku rezultatów na interesujące cię frazy. A to już przekłada się na większą liczbę odwiedzin strony i telefony klientów ofertowe. Druga forma reklamy to marketing szeptany na blogach. Dla ciebie najlepsze będą to strony dla rodaków mieszkających poza granicami Polski. Trzeba tam tworzyć tematy i zachęcać do tego rodzaju usług. Jak sam widzisz, bez reklamy nic nie zrobisz.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość