Bezpieczny dom powinien mieć kamery?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Bezpieczny dom powinien mieć kamery?

Postautor: adambyczek » 28 paź 2016, 12:32

Hej. Ostatnimi czasy wybudowałem dom dla własnej rodziny. Przebywamy w dosyć ruchliwej dzielnicy, gdzie przewija się dziennie wiele rozmaitych osób. Zastanawiam się, wobec tego czy powinienem ulokować finanse w kamerę - gra toczy się o coś w stylu kamery ? W domu posiadamy dużo urządzeń oraz cennych przedmiotów. Prócz tego moja trójka pociech zostaje często sama w mieszkaniu. Stąd moje pytanie czy należałoby zainwestować w kamerę? Zależy mi na podniesieniu bezpieczeństwa niemniej jednak nie wiem czy w ten sposób osiągnę zamierzony cel. Proszę o otwarte odpowiedzi.

podobne tematy:

alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Bezpieczny lokal mieszkalny musi mieć kamery?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 12:40

Dzień dobry. Pragnąc zabezpieczyć własną posiadłość również wpadłem na pomysł zakupu kamery. Muszę oznajmić, że miało to miejsce parę lat temu i na szczęście do tej pory nic się złego nie działo. Okazuje się niemniej jednak, że u sąsiadów były już dwa włamania, wobec tego sądzę, że kamera odstraszyła włamywaczy. Takie zabezpieczenie własnego domu jest niezmiernie ważne przede wszystkim jeśli posiadasz dzieci. Należałoby, w takim razie zainwestować w porządny monitoring. Z pewnością nie będziesz żałować, a wręcz na odwrót.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości