Jak można zareklamować zakład ślusarski?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jak można zareklamować zakład ślusarski?

Postautor: adambyczek » 21 cze 2016, 12:11

Witam. Jestem współwłaścicielem niedużej wielkości zakładu ślusarskiego w Kielcach. Nie jest to bardzo duża firma, natomiast swego czasu dość dobrze funkcjonowaliśmy na lokalnym rynku. Bywały okresy, że nam pracy nie brakowało i nierzadko musieliśmy pracować na dwie zmiany. Okres bumu na usługi ślusarskie minął i na dzień dzisiejszy funkcjonujemy na granicy rentowności. Nie mam pojęcia co mogę zrobić aby poprawić swoją sytuację. Nie mamy firmowej strony i nie ma nas w Internecie. Czy to może być problem braku zleceń? Będę wdzięczymy za rady od osób, które mają większe doświadczenie w branży reklamowej.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Jak jesteśmy wstanie zareklamować zakład ślusarski?

Postautor: tolek1980 » 21 cze 2016, 12:18

Cześć. Sam dałeś już odpowiedź na zadane pytanie. Nie inwestujesz w reklamę swojej firmy. To działanie doprowadziło cię na skraj bankructwa. Bez reklamy możesz pożegnać się ze zleceniami. Dzisiaj ludzie szukają firm w Internecie. Zerknij jaka liczba ślusarzy: http://polecamspeca.pl/slusarz promuje się na tego typu serwisach internetowych. Dołóż do tego strony firmowe. Jest tego masę, a twojej firmy tam nie ma. Klientowi bez różnicy, kto zrobi zlecenie. Ma być solidnie i w miarę tanio. Więc na początek dodaj swoją firmę do stron branżowych. Znajdziesz wiele stron, które przyjmują ogłoszenia zakładów ślusarskich. Warto także stworzyć swoją stronę internetową i ją wypozycjonować w wyszukiwarce. Po pewnym czasie sytuacja w twojej firmie bardzo się zmieni.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość