Co myślicie o tego typie kursów zawodowych?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co myślicie o tego typie kursów zawodowych?

Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:10

Cześć. Jestem zawodowym kierowcą, który codziennie jeździ w firmie spedycyjnej. Zarobki są na dobrym poziomie, ale mogły by być większe. Jeden z moich przyjaciół zrobił sobie uprawnienia do transportu towarów niebezpiecznych i dzięki tym kwalifikacją u innego przewoźnika ma o wiele lepszą pensję niż ja. Dlatego zacząłem poszukiwać odpowiednich kursów http://smartkursyszkolenia.pl/adr-kurs-specjalistyczny-klasa-1-materialy-i-przedmioty-wybuchowe , które nadają odpowiednie kwalifikacje. Rozmyślam nad wyborem jednego z tych, która ma w swojej ofercie podane przeze mnie uczelnia. Natomiast moim problemem jest to, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Co sądzicie o tego rodzaju szkoleniach?

Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:22

Witaj. Sam przechodziłem podobny dylemat jak ty. Jeździłem jako kierowca TIRów w Polskiej firmie spedycyjnej. Przewoziłem towary wyłącznie po kraju, więc zarobki nie były za duże. Nie chciałem jeździć na trasach zagranicznych ze względu na rodzinę. Dlatego byłem zmuszony coś innego wykombinować. Zdecydowałem się wtedy takie szkolenie jak dałeś w odnośniku. Ukończyłem: ADR kurs specjalistyczny klasa 1 - materiały i przedmioty wybuchowe i poprzez to byłem w stanie bez problemu zmienić pracę na lepiej płatną. Nadal jeżdżę po kraju, ale moja pensja jest znacznie wyższa. Tak, więc nie masz się nad czym zastanawiać i zapisuj się na taki kurs. Jego koszt zwróci się po kilku miesiącach.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość