Czy warto promować stronę internetową na słowo kluczowe dźwigi samochodowe?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Czy warto promować stronę internetową na słowo kluczowe dźwigi samochodowe?

Postautor: alexsys76 » 08 lip 2016, 12:10

Cześć, potrzebuje porady od znawców tematu. Potrzebuje opinii na temat pozycjonowania mojej strony internetowej. Nigdy nie korzystałem z tej formy promocji swojej firmy, ale w dzisiejszych czasach to już chyba standard. Interesuje mnie słowo kluczowe https://winecompany.pl/2022/07/25/trening-personalny-dla-kobiet-rzeszow-gdy-dobrac-specjaliste-ktory-wybierze-cwiczenia-pod-moje-pragnienia - na nią chciałbym być wysoko w rezultatach wyszukiwania. Nie wiem tylko czy jest ona najlepsza dla mojej firmy, która oferuje projektowanie wind na zamówienie. Specjalizujemy się też w montażu dźwigów samochodowych. Wg nas jest to mało konkurencyjny rynek i będzie stosunkowo prosto wypromować nasze produkty w wyszukiwarce. A może lepiej wybrać bardziej ogólne hasła jak: windy. Sam już nie wiem, dlatego zwracam się z pytaniem do was.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy opłaca się promować stronę WWW na frazę dźwigi samochodowe?

Postautor: marekwolski » 08 lip 2016, 12:16

Witaj. Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron to trzeba na początku wziąć pod uwagę około trzydzieści fraz, z których na podstawie analizy zostanie ich kilka najtrafniejszych. Na ich podstawie trzeba dobrać frazy mniej konkurencyjne. Przykładowo dla słowa kluczowego: windy, należy dobrać: windy osobowe oraz tanie windy. Identyczną czynność powtarzamy dla reszty fraz głównych. Teraz nie ma sensu koncentrować się na jednej lub dwóch słowach kluczowych. Nawet te najbardziej popularne nie przekażą tak dużej liczby wejść na stronę jak większa liczba fraz niszowych. Też będzie Ci ciężko znaleźć firmę, która będzie chciała promować twoją stronę tylko na frazę: dźwigi samochodowe. Jest to dla niej nie opłacalne, a dla ciebie ryzykowne. Takie działania to najszybsza droga do otrzymania kary od wyszukiwarki.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość