Czy opłaca się sprzedawać tego rodzaju meble w sklepie z meblami?


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy opłaca się sprzedawać tego rodzaju meble w sklepie z meblami?

Postautor: marekwolski » 21 cze 2016, 13:04

Witam. Otrzymałem propozycję promocji i sprzedaży mebli tej fabryki meblowej z Niemiec: http://jfmfurniture.de/konferenzmobel . Meble są dobrej jakości i świetnie wyglądaj. Moją wątpliwość budzi kwestia, że są zbliżone cenowo z polskimi producentami, którzy posiadają wieloletnią pozycję na rynku. Nie mam pojęcia, czy mało znana firma będzie atrakcyjna dla polskich klientów. Jeżeli zdecyduję się na współpracę to będę musiał poświęcić jakąś część sklepu na ekspozycję tych mebli. Więc nie będę wstanie prezentować, aż tylu mebli dotychczasowych producentów. Co sądzicie o tych meblach. Czy sami byście je kupili?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy opłaca się sprzedawać tego rodzaju meble w sklepie z meblami?

Postautor: adaswolski » 21 cze 2016, 13:10

Dzień dobry. Ciężkie pytanie zadałeś. Po pierwsze to ważny jest biznesplan. Czy opłaca ci się ich meble sprzedawać? Jeżeli masz większą marżę na ich meblach to warto ten pomysł rozważyć. Może będziesz wstanie dostać wyłączność na twoje miasto. To także, jest duży plus. Nie będziesz posiadał konkurencji pośród pozostałych salonów. Mi przypadły do gustu meble tej firmy. Najbardziej te: Obrazek meble są bardzo ciekawe i osobiście bym je zakupił. Natomiast najistotniejsze są w tym biznesie warunki kooperacji z fabryką. Jaki masz termin zapłaty za meble, które otrzymasz na ekspozycję. Nie znając podstawowych danych można wróżyć z fusów. Jeżeli chodzi o konkurencje z polskimi fabrykami to nie powinieneś o to martwić. Kupujący coraz rzadziej przywiązują uwagę do marki. Kluczowy jest wygląd a następnie cena zakupu.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość