Wypadające włosy lek, ktoś zna dobry lek?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Wypadające włosy lek, ktoś zna dobry lek?

Postautor: alexsys76 » 28 paź 2016, 11:25

Dzień dobry. Od pewnego czasu niezwykle wypadają mi włosy. Po przebudzeniu znajduje ich trochę na poduszce, a pomimo wykorzystywania różnych specyfików wzmacniających znajduje ich także dużo na szczotce. Nie wiem już co mam czynić, gdyż nic nie pomaga. Układanie włosów kończy się wieloma włosami zostającymi na szczotce, a prócz tego zbieram je również z ubrań oraz mebli. Mam cichą nadzieję, że ktoś odnalazł jakikolwiek lek, który wspomógł oraz jest skuteczny. Dziękuje z góry za odpowiedzi.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Wypadające włosy lek, ktoś pomoże?

Postautor: marekwolski » 28 paź 2016, 11:40

Witam. Mnie też denerwują wypadające włosy. Ostatnio jednakże byłam w aptece i rozmawiałam z farmaceutką, która poleciła mi praktyczne kosmetyki. W tym momencie nie pamiętam nazw, jednak wystarczy, że udasz się do apteki oraz poprosisz o jakiś specyfik na ten problem. Wolno również zakupić w internecie, na przykład na wypadające włosy lek Nie zapominaj jednak, że tylko regularnie przyjmowanie tabletek, stosowanie szamponów i odżywek może pomóc. Ja popełniałam ten błąd, że zapominałam o codziennym ich wykorzystywaniu, wobec tego wynik był mierny. Dzisiaj jest totalnie inaczej. Pozdrawiam

podobne tematy:


Wróć do „Dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość