W jaki sposób jesteśmy w stanie wyeksponować recepcję w biurze?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób jesteśmy w stanie wyeksponować recepcję w biurze?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:27

Dzień dobry, od jakiegoś czasu rozmyślam nad odmianą wyglądu naszego biura. Najbardziej nie podoba mi się obecna recepcja, która jest mdła. Zastanawiam się właśnie co jesteśmy w stanie poprawić, aby przychodzące osoby od pierwszego wejrzenia czuły klimat naszej działalności. Rzecz jasna zmiana kolorystyki ścian a, także jakieś ciekawe dodatki to podstawa. Natomiast to jest w każdym biurze, a ja myślę o czymś ekstra. Czy przychodzą wam do głowy jakieś pomysły na to?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

W jaki sposób możemy wyeksponować recepcję w firmie?

Postautor: tolek1980 » 17 cze 2016, 13:40

Dzień dobry. Rozwiązań twojego problemu jest dużo. Jak już trafnie zauważyłeś kluczowa jest kolorystyka biura oraz ciekawe dodatki. Te rzeczy powinny się komponować w zgrabną całość. Jak szukasz czegoś unikalnego to można pomyśleć o tego rodzaju - ladzie recepcyjnej: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne - taka lada recepcyjna robi ogromne wrażenie na klientach. Rzecz jasna lada do recepcji powinna być dostosowana do charakteru twojej firmy. Więc powinieneś ją wykonać na konkretny wymiar i u firmy, która posiada doświadczenie w tego rodzaju realizacjach. W naszym kraju jest sporo firm, które wykonują tego rodzaju cuda. Natomiast odradzam małe zakłady stolarskie. Rezultat będzie dość słaby.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości